Гарантійні умови на товар ТОВ «ВІМАКС ІНЖІНІРІНГ»
Главная » Статьи » Гарантійні умови на товар ТОВ «ВІМАКС ІНЖІНІРІНГ»

Гарантійні умови на товар ТОВ «ВІМАКС ІНЖІНІРІНГ»

Гарантійні умови на товар

ТОВ «ВІМАКС ІНЖІНІРІНГ» (у тексті Магазин):

На всі товари, куплені в нашому магазині, поширюється дія Закону України "Про захист прав споживачів".

Характеристики, заявлені в описі можуть відрізнятися від заявлених на сайті, рекламному буклеті, іншій інформаційній продукції, точну інформацію можна дізнатися на сайті виробника або у Вашого ПРОДАВЦЯ.

Магазин приносить свої вибачення, якщо: комплект поставки, габарити, опис, технічні характеристики, зовнішній вигляд, країна виробництва, колір товару не відповідають опису. Виробник може змінити параметри без попереднього повідомлення, тому на момент придбання конкретного товару вони можуть відрізнятися від вказаних ним раніше. Просимо Вас вимагати у продавця або кур'єра перевірки у Вашій присутності характеристик, комплектації, документації, розрахункових документів і правильності заповнення гарантійного талона, а також наявність та працездатність як цікавлячих Вас в товарі функцій, так і товару в цілому, до його оплати.

Вся продукція, пропонована нашим  магазином, має офіційну гарантію від виробника (від 6 місяців до 60 місяців) і підлягає обслуговуванню в авторизованих сервісних центрах виробника. Деяка продукція не обслуговується в авторизованих сервісних центрах, тоді,  гарантійне обслуговування такого товару, придбаного в нашому магазині здійснюється через наш відділ сервісу згідно з виданими гарантійним талонами та / або товарним чеком.

Закон дуже чітко регламентує всі аспекти обміну і повернення товару в магазин. Наш магазин проводить обмін і повернення грошей за куплені товари в строгій відповідності до Закону.

Повернення (обмін) якісного товару

Згідно статті 9 Закону «Про захист прав споживача», товар належної якості (без дефектів) може бути обмінений або повернутий у магазин протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо дотримані наступні умови:

- Товар, не був у використанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, слідів розтину, немає слідів потрапляння рідини у виріб або на упаковку, документацію.

- Товарний вид збережений - тобто залишилися всі ярлики, наклейки та інші приналежності товару в незмінному вигляді, товар повністю укомплектований, запакований як при першій покупці.

- Присутні всі документи на товар (інструкції, гарантійний талон, квитанція або товарний чек, що підтверджують покупку) збережені всі ярлики і заводське маркування.

Якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не були порушені.

Якщо вищевказані умови дотримані, для здійснення повернення слід привезти товар до магазину за місцем покупки і звернутися в сервісний відділ.

Проведення діагностики, ремонту і заміни неремонтоздатності товару по гарантії

Порядок дій покупця при виявленні дефекту:

Надати товар в офіційний сервісний центр відповідного виробника ;

Сервісний центр безкоштовно зробить діагностику товару і видасть відповідний висновок:

1. Про те, що товар має механічні пошкодження або виявлені порушення умов експлуатації - в такому випадку дія гарантії припиняється і товар не можна обміняти або повернути.

2. Про те, що товар не має механічних пошкоджень і підлягає гарантійному ремонту - у такому випадку сервісний центр приймає товар на гарантію.

3. Про те, що товар не має механічних пошкоджень і не підлягає ремонту.

- У випадку №3 покупець надає товар разом з висновком сервісного центру і іншими документами в магазин, і магазин або міняє товар на інший такий же або повертає покупцеві гроші.

Затверджено:

Директор ТОВ «ВІМАКС ІНЖІНІРІНГ» Бойчук Максим Сергийович «01» березня 2012 рік  м.п.